menu strony
| www.klodzko.pl | www.bip.gov.pl | >> wersja A | A | KONTRAST |  
Menu podręczne

  • Strona Główna
  • Statystyki BIP


  • PRAWO LOKALNE
  • Statut Miasta
  • Podatki i opłaty
  • Plany zagospo.
    ___przestrzennego
  • Skargi i wnioski
  • Strategia rozwoju
  • Strategia
    ___mieszkalnictwa
  • Program
    ___rozwoju oświaty
  • Prowadzone archiwa
  • Kontrole zewnętrzne
  • Zarządzenia Burmistrza
  • Ochrona Środowiska
  • Cmentarze Komunalne
  • Utrzymanie czystości
    __ i porządku w gminie

  • URZĄD
  • Kontakt
  • Godziny pracy UMK
  • Ważne telefony
  • Wykaz kont UMK
  • Nabór na wolne
    __ stanowiska_konkursy
  • Burmistrz
  • Organizacja Urzędu
  • Jednostki organiza.
  • Oświad. majątkowe
  • Sprawo. Burmistrza
  • Przyjmowanie stron
  • Otwarte konkursy
    __ ofert

  • RADA MIEJSKA W KŁODZKU
  • Rada Miejska
  • Kontakt z Radnym
  • Przewodniczący Rady
  • Dyżury radnych Rady
    __ Miejskiej w Kłodzku
  • Komisje Rady Miejskiej
  • Uchwały
  • Protokoły z sesji R. M.
  • Proponowany
    __ porządek obrad
    __ sesji R.M.

  • GOSPODARKA
  • Majątek Gminy
  • Związki zawodowe UMK
  • Budżet i sprawozdania
  • Spółki Prawa Handlow.
  • Organizacje
    ___ pozarządowe
  • Ogłoszenia
    ___i komunikaty
  • Oferty inwestycyjne
  • Gminne Programy
  • Integracja
    __ z Unią Europejską
  • Koncesja na roboty
    ___budowlane lub usługi

  • Szukaj



    PRZETARGI
  • Nieruchomości
  • Przetarg na najem
  • Zamówienia Publiczne

  • WYBORY
  • Wybory Prezydenta RP
  • Wybory samorządowe
  • Referendum
    ___ogólnokrajowe
  • Wybory uzupełniające
    ___do Rady Miejskiej
  • Wybory do Sejmu
    ___i Senatu
    ___Rzeczypospolitej
    ___Polskiej

  • Dane kontaktowe Radnych VII kadencji 2014-2018





    1. Jacek Banecki - tel. 665 451 111, e-mail: jacek@ng.pl



    2. Zdzisław Duda - tel. 731 752 992, e-mail: zdzislawduda@op.pl



    3. Stanisław Ferenc - tel. 504 577 224, e-mail: s.ferenc@um.klodzko.pl



    4. Zdzisława Górska - tel. 664 466 817, e-mail: zdzislawagorska@o2.pl



    5. Armin Jarosz - tel. 661 926 137, e-mail: a.jarosz@um.klodzko.pl



    6. Anna Karolczak - tel. 665 455 555, e-mail: a.karolczak@um.klodzko.pl



    7. Tomasz Karolczak - tel. 665 450 000, e-mail: tomek@ng.pl



    8. Tadeusz Kmiecik - tel. 74 647 35 17, e-mail: t.kmiecik@um.klodzko.pl



    9. Jacek Kubicki - tel. 603 130 988, e-mail: jacek_kubicki@interia.eu



    10. Adam Kwas - tel. 601 208 242, e-mail: a.kwas@um.klodzko.pl



    11. Aneta Łosiewicz - tel. 693 168 772, e-mail: a.losiewicz@um.klodzko.pl



    12. Wojciech Łyszkiewicz - tel. 509 474 988, e-mail: wlyszkiewicz@wp.pl



    13. Zbigniew Nowak - tel. 693 433 420, e-mail: z.nowak@um.klodzko.pl



    14. Leszek Rogalewski



    15. Lech Surówka -  e-mail:
    l.surowka@um.klodzko.pl



    16. Damian Ślak - tel. 601 719 801, e-mail: dam@ng.pl



    17. Lucyna Świst - tel. 660 861 600, e-mail: l.swist@um.klodzko.pl



    18. Renata Urbaniak - tel. 602 710 981, e-mail: renata.urbaniak@vp.pl



    19. Zdzisława Woźniak-Krupska - tel. 74 867 55 69, e-mail: dzidka-krupska@wp.pl



    20. Ryszard Wójcik - tel. 504 803 360, e-mail: arw69@poczta.onet.pl



    21. Tomasz Żabski, tel. 605 781 516, e-mail: zabski@klodzko.net.pl

     






    Opracował/a:

    Zatwierdził/a:

    Zamieścił/a:

    Zmiany treści:
    Na serwerze nie ma pliku archiwalnego3284

    Prawa autorskie © BIP UM Klodzko Wszystkie prawa zastrzeżone.

    Data publikacji: 2015-05-11 12:28:40
    Aktualizacja: 0000-00-00 00:00:00
    Odslon: 275

    [ Wróć ]

    Opracowanie skryptu CI Pulsar Dariusz Iwanczyk

     · Strona Główna    ·  Administracja  · 
     
    Obsługa techniczna Centrum Internetu PULSAR